Shitet printeri HP LaserJet Pro MFP M125nw.

Shitet Aparat Fookopjues Digjital SHARP AR – 5420 në Prishtinë.

Shitet Samsung Galaxy S5, 16Gb.

Në shitje Laptopi i tipit Lenovo N5000. Pajisja ka 6 muaj garancion dhe është i licensuar.

Shitet GoPro HERO4: Silver Edition nga Mega Electronics

Kompania “TOP CAT” ka nxjerrë në shitje sasi të limituar të aparatëve profesionalë Nikon D3100.

Shitet NIKON D7100 + 18-105mm VR , FULL HD i cili është prodhim japonez dhe ka garancion në pajisjet origjinale që vinë bashkë...

Nëse ende jeni duke kërkuar produkte që ndihmojnë në largimin rrudhave, sigurisht që nuk jeni njoftuar ende me Rox. Rox është formulë natyrale që...

Tv është i ardhur nga Zvicra dhe ka garancion 2 vite.

Shitet Samsung Galaxy S Balze 4G i cili në vendin tonë është telefon i rrallë. Telefoni është i sigurtë dhe ka qëndrueshmëri.

Prona

Grumbulli i lodrave, në përgjithësi dhe sidomos teatri i kukullave që dominon në shtëpi, duhet të ngelen në fëmijërinë tuaj…
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar