Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko ka garantuar qytetarët shqiptarë se ekonomia nuk rrezikohet nga deflacioni.

Presidenti serb, Tomislav Nikoliç, javën e shkuar qëndroi në Moskë. Atje ai u takua me krerë shtetërorë e përfaqësues të Kishës ruse. Nikoliç dha...

Kanë nisur festimet për Ditën e Verës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit në Tiranë, aty ku do të ketë aktivitete të shumta gjatë gjithë...

Me 15 mars nisin aplikimet për të përfituar nga subvencionet e qeverisë për bujqësinë. Janë rreth 14 milionë euro që do të jepen si...

Raporti i Prokurorisë së Përgjithshme zbardh në përqindje numrin e çështjeve penale të regjistruara nga Prokuroritë e Shkallës së Parë në Rrethe. Përmeti është...

Ka persona me mosha të ndryshme në botë, të cilët sikur janë në garë se kush është më i vjetri, por një grua nga...

Lëvizja Socialiste për Integrim është pro opinionit të Komisionit të Venecias. Kreu i LSI-së, njëkohësisht kryetar i Kuvendit, Ilir Meta, tha sot se votat...

Shpresoj që sot jemi koshient për çfarë po ndodh shumë afër Shqipërisë. Një vale e re refugjatesh të cilët vijnë nga zonat e luftës,...

Kredia për biznesin shënoi rënie vjetore këtë fillim vit, sipas statistikave të publikuara nga Banka e Shqipërisë (BSH). Në muajin janar totali i kredisë...

Administratori i një kompanie farmaceutike është vënë në pranga nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar “Vitamina”. F.C., banues në...

Prona

Grumbulli i lodrave, në përgjithësi dhe sidomos teatri i kukullave që dominon në shtëpi, duhet të ngelen në fëmijërinë tuaj…
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar