Guida

Megjithëse civilizimi ditët e sotme ka arritur një shkallë të lartë progresi dhe teknologjie, e...

Baleti Kombëtar i Kosovës sonte më 11 shkurt në ora 20:00 në Teatrin Kombëtar të...

Të shtunën në Prishtinë duke filluar prej orës 22:00 në lokalin Hamam Jazz Bar do...

Puna

Kalimi me orë të tëra çdo ditë para ekranit kompjuterik mund të ndryshojë filmin lotsjellës...

Autoritetet kineze paralajmëruan se në kuadër të reformave ekonomike në këtë vend pa punë do...

Vajza që shikoni në foto ka detyrën të flejë në krevatet e dhomave të hotelit...

Promo

­Deri më tani me orë të tëra jemi ulur dhe kemi pritur për ta shkarkuar...

­   Së paku një herë na ka rastisur që të ballafaqohemi me problemin e të rënit...

Smartfoni i ri i Samsung Galaxy S7 cili është planifikuar të del në shitje në...

Reklama

0FansaPëlqeni
0Abonues+1
24NdejkësNdjekni
3NdejkësNdjekni

Auto

Kompania Carbonfiber Dynamics e ka modifikuar BMW M4 për ta bërë atë më të shpejtë,...

Ferrari ka bërë prezantimin e versionit të përditësuar të modelit FF, i cili mban emrin...

Business Insider, bazuar në revistën Wards e cila publikon artikuj që kanë të bëjnë me...

Prona

Grumbulli i lodrave, në përgjithësi dhe sidomos teatri i kukullave që dominon në shtëpi, duhet...

Ngjyrat për mure në kohën e sotme moderne mund të jenë të lloj-llojshme. Sa i...

Banjoja është një ndër pjesët më të rëndësishme të shtëpisë sonë. Ky është vendi ku ju...

Oferta

Rigjeneroni dhe parandaloni rrudha në fytyrë me Ampullë Kolagjeni që përmes Citysale e merrni me...

ShitBlej

Më shumë

  Shitet printeri HP LaserJet Pro MFP M125nw.

  Shitet Aparat Fookopjues Digjital SHARP AR – 5420 në Prishtinë.

  Shitet Samsung Galaxy S5, 16Gb.
  infosite.alinfosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar